از معرفی هرگونه درمان جدیدی استقبال میشود

یکشنبه 23 شهریور 1393 ساعت 23:58آقا تا بوده همین بوده , از اولش همین بوده و احتمالا تا آخرش هم همین خواهد بود . به گمان مان , همسر جان دچار نوعی بیماری می باشند ! این بیماری احتمالا مربوط به خانواده ی " خوشی زده زیر دلش " است . البته در بیماری خوشی زده زیر دلش , عاملِ بیماری (همان خوشی ) یک پدیده بسیار با عظمت است . ولی در خانواده ی کوچک ما خوشی های بسیار کوچک هم می توانند به زیر دل همسر جان اصابت نموده و باعث عودِ بیماری شوند .

هنگامی این بیماری در همسر جان عود میکند که ما از لحاظ روحی در شرایط خوبی به سر میبریم و موقعیت مان همه چی آرومه , من چقد خوشبختم , میباشد . درست در این مواقع است که که یک بمب تپل توسط همسر جان به وسط میدان زندگی مان قل داده میشود . بمب می ترکد همراهش اعصاب و روان و زندگی و موقعیت ِ همه چی آرومه , نیز می ترکد و ما با خاک یکسان می شویم .

وقتی با خاک یکسان شدیم مدت زمانی در همان موقعیت باقی می مانیم , بعد دستمان را به دیوار میگیریم و بلند می شویم و درمان را آغاز می کنیم . شرح درمانهایی که مورد استفاده قرار میدهیم نیز از این قرارند . آبغوره درمانی , جابجایی درمانی , موسیقی درمانی , کیک درمانی , فیلم درمانی ,  رفیق درمانی , سکوت درمانی , کتاب درمانی و ...  یک زمانی درمانی به نام خرید درمانی هم انجام میدادیم که امروزه به دلیل برخی مسائل این درمان منسوخ گشته است .

در طول مدت زمان انجام عملیات درمانی , همسر جان هم مشغول عملیات ساخت بمبِ جدید میشوند و همزمان با تسکین یافتن روح و روان ما مرحله ی بهره برداری از بمب آغاز می گردد .

حالا دوستان عزیز اگر درمان جدیدی می شناسند که باعث تسریع سر و سامان یافتن اعصابِ ما و همچنین باعث کندتر شدن عملیات ساخت بمب می باشد لطفا راهنمایی بفرمایند . 

با تشکر .

نکته ی خیلی مهم : لطفا از شعار درمانی پرهیز شود !!!!! 
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد