X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

چو میم شین نباشد تن من مباد

دوشنبه 26 مرداد 1394 ساعت 00:04آقا یک ماه مانده به تولدمان بود که میم شین جان گفتند  پریشان جان ؛ قد و بالای تو رعنا رو بنازم  ما تصمیم داریم برای شما تولد بگیریم  ,؛ میخوایم  به خانواده ی آقای هنرمندیان اینا هم بگوییم همراه ساز هاشان تشریف بیارند و ساز و آوازی راه بیندازند و بدین ترتیب سال روز هبوط شما رو جشن بگیریم .  دروغ چرا آقا  تا قبر آ آ آ آ  ؛ ما هم خیلی ذوق مرگ شده بودیم  . البته گفته بودیم که راضی به زحمت شان نیستیم ولی میم شین جان بسیار اصرار ورزیده و ما را شرمنده خود ساخته بودند بد وضعی ! 

نشان به همان نشان که ما در آن یک ماه بسیار دختر خوبی شده بودیم و جیک مان در نیامده بود تا مبادا میم شین جان را از تصمیم شان منصرف سازیم .

آقا سه روز مانده به روز موعود میم شین جان طی یک تماس تلفنی اعلام کردند که خانواده ی آقای هنرمندیان اینها گفته اند که روز موعود مهمان هستند و نمی توانند تشریف فرما شوند . ما هر قدر صبر کرده بودیم که میم شین جان تاریخ روز موعود را عوض کنند ایشان هیچ حرکتی از خود نشان نداده و گفته بودند که اشکال ندارد شما همان روز بیایید خودمان دور هم باشیم . 

از آنجایی که ما یک مقدار فیلمهای تخیلی زیاد میبینیم و قوه ی تخیل مان خوب کار میکند با خودمان گفته بودیم  حتما میم شین جان برنامه ویژه ای برایمان ترتیب داده اند و خواسته اند ما را شگفت زده یا همان سورپرایز نمایند . هی با خودمان فکر کرده بودیم و هی کله کله قند توی دلمان آب شده بود . 

بالاخره روز موعود فرا رسیده بود . همین که وارد خانه میم شین جان اینها شده بودیم ، دیده بودیم یه تپه سورپرایز سبز عظیم وسط هال خودنمایی میکند .  ما اول فکر کرده بودیم میم شین جان برای ما یک کیک سبز سفارش داده اند بعد دیده بودیم که چه اشتباهی کرده ایم . همانا آن تپه ی بلند  شامل مخلوطی از سبزی آش  ،  سبزی خورشت  ، سبزی کوکو ،  سبزی خوردن  و ... بود که انتظار میکشیدند پاک شده و راهی فریزر گردند . 

الحق و الانصاف که میم شین جان سورپرایزر توپی آماده کرده بودند و ما از شدت شگفت زدگی هر آن امکان داشت که قالب تهی کنیم 

این را هم بگوییم که یه هفته قبل میم شین جان به ما گفته بودند که پریشان جان این دختر همسایه ما یک دستگاه ساندویچ ساز دارند و با آن انواع و اقسام هنر های  آشپزی از خودشان در میکنند ؛ کاش شما هم یک عدد برای خودتان تهیه کنید . ما هم در جواب با ارائه ی چند جواب منطقی گفته بودیم که این دستگاه به درد ما نمیخورد و به نظر ما بسیار دستگاه بی مصرفی ست .

بله همانطور که نشسته بودیم در کنار میم شین جان و داشتیم آن 30 - 40 کیلو سبزی بی زبان را به فجیع ترین شکل ممکن پاک میکردیم ( مثلا میخواستیم انتقاممان را از سبزی های بیچاره بگیریم ) ، یکهو میم شین جان بلند شده و دوان دوان به اتاق رفته و کادوی ما را آورده بودند . 

اگر ما بگوییم  از داخل یک قوطی کادو شده یک عدد دستگاه ساندویچ ساز درآمد آیا شما خیلی تعجب میکنید ؟  نمی کنید ؟ والا در آن لحظه ی باشکوه ابتدا فک ما به زمین اصابت نموده ، سپس همانند کته ای که توسط آشپز ناشی پخته شده باشد وا رفته بودیم . 

میم شین جان وقتی دیده بودند که ما خیلی شل و پل شده ایم  خواسته بودند اوضاع را درست کنند و فرموده بودند پریشان جان ما صد و خرده ای پول این دستگاه را داده ایم  اگر شما دوستش ندارید میتوانیم  آن را پس بدهیم و پنجاه هزار تومن وجه نقد تقدیم تان کنیم . و  بدین ترتیب بود که خواسته یا نخواسته ما را با خاک یکسان نموده و با یک ده چرخ از رویمان عبور نموده بودند عبور نمودنیییییی .

سر شبی هم ما همراه همسر جان و شازده در حالیکه یک فروند دستگاه ساندویچ ساز زده بودیم زیر بغلمان ؛ راهی منزل شده بودیم   و تولدمان هم بسیار مبارک شده بود. !!  نظرات (7)
سه‌شنبه 19 آبان 1394 ساعت 21:58
عجب روز تولد باحالی
امتیاز: 0 0
پنج‌شنبه 5 شهریور 1394 ساعت 11:43
زهی سعادت!زهی !همین که انباری روتمیزنکردید خودش جای بسی مسرت ونشاطه خواهر
امتیاز: 0 0
شنبه 31 مرداد 1394 ساعت 15:03
تولدت با تاخیر مبارک عزیزم
جرا همسرت واکنشی نشون نداده؟ اینطور مواقع که میدونه روز تولد شماست و وقت سبزی پاک کردن نیست باید یه چیزی میگفت !
خیل یناراحت شدم پریشان اصلا" برخورد مناسبی نداشته میم شین اما یادت باشه از هر دسن بدی از همون دست میگیری!!
امتیاز: 0 0
جمعه 30 مرداد 1394 ساعت 14:38میم شین ... است
امتیاز: 0 0
سه‌شنبه 27 مرداد 1394 ساعت 23:15
تولد و ساندویچ ساز با هم مبارک باشه
امتیاز: 0 0
سه‌شنبه 27 مرداد 1394 ساعت 13:25
تولدت مبارک پریشان عزیز با تاخیر
خوش به حالت بازم همون نوع رو برات دارن یعنی نکته مثبتش اینه که یادشون هست واصلا نکته ی مهمتر تر ترش اینه که میدونن کی به دنیا اومدی یا اصلا به دنیا اومدی!!! ماکه اصلا وجود خارجی نداریم چی بگیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امتیاز: 0 0
دوشنبه 26 مرداد 1394 ساعت 01:29
آهان! میم شین :|
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد