X
تبلیغات
زولا

اومدم و باز اومدم خیلی سرافراز که نه ولی به هرحال اومدم

شنبه 26 فروردین 1396 ساعت 19:45


یک سال و نصفی از آخرین گوهرفشانی هایمان گذشته است . چه اتفاقاتی افتاد که نباید می افتاد و چه اتفاقاتی نیفتاد که باید می افتاد . چه چیزها دیدیم و شنیدیم که صد البته نمیتوانیم همه اش را در این مکان نقل نماییم شما هم زیاد کنجکاو نباشید . 
شازده تا چند ماه دیگر 10 ساله می شود ؛ بچه ای ست که به خواستن توانستن است اعتقاد دارد . چند وقت پیش مادربزرگش را کچل نموده بود که به او بافتن یاد بدهد . از ویژگی های دیگر شازده میتوان به زبان ایشان اشاره نمود که چرب و نرم و کمی تا قسمتی دراز است و البته کارش را خوب بلد است . 

همسرجان هم طبق عادات قبلی میروند و می آیند و در حال تامین مایحتاج خانواده خویش هستند .
دوستان گل گلابمان هم خوبند . مریم بانوی مان باردار است و به زودی گل دختری به خانواده اش اضافه شود . یالقیز را شوهر داده ایم و ساکن شهر دیگری گشته و هی برای دیدار وعده های سر خرمن به ما می دهد . ( همسر جان : نه اینکه تو تلگرام کم با هم حرف میزنین )  خودتان بهتر میدانید رفقای جان را باید دید با تلگرام نمی شود که ! دومانلی هم خوب است و از همین جا اعلام می کنیم که به هیچوجه ایشان را به شهر دیگری نخواهیم فرستاد این خط و این نشان ، همان یکی که رفته برای هفت پشت مان بس است . دلتنگی چیز بدی است .

اوضاع مملکت هم که تا همین دیروز پریروز خوب بود که یک هویی آن دلربا ، آن غیب نمودن دکل را توانا ، آن میلیاردها را پروازانا ، آن نقل و نبات و باقلوا ، از راه رسید و شناسنامه اش را نشان داد . حتی شوخی اش هم قشنگ نبود ولی خب در واقعیت اتفاق افتاد . خداوند آن هشت سال را دوباره نشان ملت ندهد صلواااااااات .
این وسط عزرائیل هم به اضافه کاری روی آورده و فرت فرت هنرمند بود که با خودش برد . آخریش عارف جان لرستانی بود که هنوز باورش سخت است .

و در آخر اینکه اگر بپرسید با چه انگیزه ای این وبلاگ دوباره شروع به کار نموده است ، ما هیچ پاسخی برای آن نداریم جز اینکه عشقمان کشید و بس .

 ارادتمند همگی

نظرات (5)
شنبه 2 اردیبهشت 1396 ساعت 11:40
خوشم میاد همیشه با انرژی هستی
امتیاز: 0 0
پاسخ:
البته نه همیشه
دوشنبه 28 فروردین 1396 ساعت 21:16
به به چه بازگشت شکوهمندانه ای
امتیاز: 0 0
پاسخ:
یکشنبه 27 فروردین 1396 ساعت 12:57
امتیاز: 0 0
پاسخ:
شنبه 26 فروردین 1396 ساعت 23:54
خیلیییی کار خوبی کردی برگشتی
امتیاز: 0 0
پاسخ:
شنبه 26 فروردین 1396 ساعت 21:14
خوش اومدی پریشانم
ایشالا بمونی برامون، ایشالا بمونی و بنویسی برامون
امتیاز: 0 0
پاسخ:
قربون خودت و فسقلت
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد