X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

تا حالا مطالبی در این حد غیر مرتبط به همدیگر خوانده بودید ؟

جمعه 15 اردیبهشت 1396 ساعت 22:51

1 - تا حالا شده به اتفاقی فکر کنید و بگویید اگر این اتفاق بیفتد ما خم بر ابرو نمی آوریم و همانند کوه می ایستیم و بیدی نیستیم که به این بادها بلرزیم و انتهای قدرت هستیم و .... خب عرضم به حضورتان که زیاد هم به خودتان امیدوار نباشید . ما همان اتفاقی را که به آن اندیشیده بودیم و تمام جملات فوق را که در دل گفته بودیم ، طی مشاهده ی خوابی گذاشتیم در کوزه و آبش را خوردیم  و وقتی به خودمان آمدیم که در خواب داشتیم های های می گریستیم و شازده ما را تکان میداد تا  بیدار شویم .

2 - به سفره ی مهمانی اش نگاه میکند و با خود کلنجار میرود که چه چیزی در سفره کم است و تازه بعد از رفتن مهمان ها یادش می افتد که قرار بوده دسر ژله درست کرده و  سر سفره بگذارد . یادش می رود به ماهی غذا بدهد آخرش ماهی با باله اش به شیشه می زند و می گوید عزیز جان اگر میخواهی ما را بکشی یه سی ثانیه بیرون آب نگه داری کفایت میکنه ها نیازی به این شکنجه نیست . لباس ها را داخل ماشین لباسشویی می ریزد و دو ساعت بعد که بر میگردد تا لباس ها را بیرون بیاورد تازه میفهمد اصلا دگمه ی شروع شستشو را نزده بوده است . 

اگر فکر میکنید داریم مادر بزرگ هشتاد و اندی ساله مان را می گوییم سخت در اشتباهید . خودمان هستیم .

3 - چرا ؟ واقعا چرا جناب مصطفی زمانی اینقدر قشنگ شعر میخواند ؟ اگر ایشان همسایه ی ما بودند هر روز صبح دو تا مشت به دیوار می کوبیدیم و می گفتیم داداش صبح شده پاشو یه شعر بخون که پاشیم زندگی رو بیاغازیم . 

4 - فصل اول سریال  true detective را ببینید . تاکید میکنیم که فقط فصل اول را ببینید . فصل دوم چنگی به دل نمی زند . از فصل سوم هم خبری در دست نیست !


نظرات (1)
یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 ساعت 12:09
1. توو این دو سه روز بشدت این را لمس کردیم
۲. بسیار بسیار طبیعیست نگران نباشید
۳. پس نمیبینم در کل بهتر است هااا بعد از فصل اول بالاخره کرم درون وجود آدم میفتد که فصل بعدی را هم ببین ببین ببین
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد