از علائم بهبود یک ذهن پریشان

شنبه 16 دی 1396 ساعت 15:34


1 - پای چشم راست یک ذهن پریشان چیزی به اندازه ی نخود سبز شده بود . ذهن پریشان هی صبر کرد و صبر کرد که نخود خودش راهش را بکشد و برود ولی نخود مذکور رفتنی نبود . پریشان که چاره ای برایش نمانده بود تلفنی از یکی از طبیبان وقت گرفت . دومانلی به پریشان گفت که او را در رفتن به نزد طبیب همراهی میکند . روز موعود فرا رسید و دومانلی و پریشان به مطب رسیدند که یکهو پریشان یک نگاهی به تابلوی طبیب انداخت و بعد نگاهی به دومانلی و باز دوباره نگاهی به تابلو . دومانلی گفت : چیه داداچ ؟ پریشان گفت : دومانلیییی این که اون نیست . دومانلی گفت : چی کدوم نیست ؟ پریشان گفت : این که دکتر میم نیست دکتر صاد ئه . من از میم وقت گرفته بودم . اینبار نوبت دومانلی بود که نگاهی به تابلو و سپس نگاهی به پریشان بیندازد . دومانلی گفت : پس دکتر میم کجاست ؟ و بدین ترتیب پریشان مقداری فسفر سوزاند و یادش آمد که مطب دکتر میم با محلی که به آن مراجعه کرده اند صد و هشتاد درجه ای تفاوت زاویه داردو لوکیشن دقیقش آن سر شهر است .پریشان میخواست به سمت افق پرواز کند که دومانلی دستش را گرفت و کشید و گفت : بدو بریم !

2 - پریشان وارد اتاق شازده میشود لباس های چرک شازده را جمع میکند ، وارد آشپزخانه میشود در سطل زباله را باز میکند و لباسها را داخل سطل می اندازد . وقتی میخواهد از آشپزخانه خارج شود ناخودآگاهش لگدی به اون میزند و میگوید مطمئنی لباس ها رو جایی که باید بذاری گذاشتی ؟ لامپی بالای سر پریشان روشن میشود و به سمت سطل زباله میدود !


پ ن :

 برای سرزمینم حال خوب آرزو میکنم .


 

نظرات (4)
چهارشنبه 20 دی 1396 ساعت 21:33
خوب کردی اومدی . منظورم اینه خوبه که دوباره نوشتی. یعنی میدونی من دقیقا 120 بار آخرین پستت و خوندم سر هر بار سر زدنم به اینجا. هییییم...
امتیاز: 0 0
یکشنبه 17 دی 1396 ساعت 20:14
مراقب باش خودتو گم نکنی
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سعی ام رو میکنم
یکشنبه 17 دی 1396 ساعت 09:26
پ.ن:امیدوارم
امتیاز: 0 0
شنبه 16 دی 1396 ساعت 21:54
فقط بیزحمت حواستان باشد از حمام درآمده و مستقیم بیرون نروید..با سپاس
امتیاز: 0 0
پاسخ:
در زمستان که به خاطر سوز و سرما احتمال این اتفاق کم است ولی تابستان که شد یادمان بیندازید
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد